PONEDELJAK – PETAK 08:30-14:00 I 17:00-19:00022 472 383TC ATRIJUM, GLAVNA 176, 22400, RUMA

Dr Jelica Malenković-endokrinolog

21.07.2021.
Dr-med.-Jelica-Malenkovic-endokrinolog.jpg

U internističkoj ordinaciji Poliklinike Ginako možete obaviti preglede kod našeg endokrinologa, dr med. Jelice Malenković. Dr Jelica Malenković je lekar specijalista interne medicine, supspecijalista endokrinologije  i bavi se dijagnostikom i lečenjem stanja koja nastaju zbog poremećaja funkcije ŠTITASTE ŽLEZDE i svih ostalih ŽLEZDA SA UNUTRAŠNJIM LUČENJEM. Takođe dijagnostikuje bolesti i leči obolele od ŠEĆERNE BOLESTI i POREMEĆAJA MASNOĆE. Dugogodišnje iskustvo, stručnost, i posvećenost pacijentima su profesionalne i lične karakteristike dr Jelice Malenković. Posebnu pažnju poklanja svom stručnom, dodatnom usavršavanju, koje redovno stiče na svim domaćim kongresima endokrinologa i dijabetologa na kojima je kao  autor i koautor prezentovala svoje stručne radove. Dugi niz godina redovno se usavršava i na međunarodnim kongresima evropskih udruženja dijabetologa i endokrinologa.

Poslednji tekstovi