Ginekološko-akušerska ordinacija

Nataša Sekulović Paldrmić

Nataša Sekulović Paldrmić (2)

PROFESIONALNA BIOGRAFIJA

Dr Nataša Paldrmić Sekulović je rođena 1977. godine  u Sremskoj Mitrovici. Srednju medicinsku školu “Draginja Nikšić” je završila u Sremskoj Mitrovici 1996. godine, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu 2003. godine, sa prosečnom ocenom 9,23. Nakon  završenog fakulteta je zasnovala stalni radni odnosu u Opštoj Bolnici  u Sremskoj  Mitrovici.

Od janura 2024. godine radi u Poliklinici Ginako u dopunskom radu.

Specijalizaciju iz anesteziologije sa reanimatologijom u Kliničkom centru Srbije u Beogradu, je završila 2011.godine, sa najvišom ocenom. Trenutno radi u OB Sremska Mitrovica, kao anesteziolog. Bavi se i terapijom akutnog i hroničnog, kancerskog i nekancerskog bola i intenzivnom medicinom.

Redovan je član Srpskog  udruženja za regionalnu anesteziju – SARA i Evropskog udruženja anesteziologa – ESAIC, čije radionice i međunarodne kongrese redovno posećuje, u cilju dodatne edukacije i usavršavanja.

Član je predsedništva Društva Lekara Vojvodine i Sekcije za anesteziologiju.

Mentor je za oblast anesteziologije na specijalističkim studijama Medicinskog fakulteta u Novom Sadu.