Čestitke našim trudnicama!

10.05.2021.
Za-objavu-porodjene.jpg

Osoblje Poliklinike Ginako čestita svojim trudnicama, koje su u periodu januar-april 2021. godine uz pomoć ginekologa i akušerskih sestara  Opšte bolnice u Sremskoj Mitrovici i Ginekološko-akušerske klinike u Novom Sadu, uz podršku svoje porodice ali i našu, na svet donele zdrave bebe.

Od srca  se, na ukazanom poverenju, zahvaljujemo: Bosnić Andrijani, Dragičević Bojani, Stepanović Jovani, Malešević Jovani, Vukas Tijani, Dobrosavljević Mirjani, Beretić Dušanki, Nedžipovski Aleksandri, Kuridža Gordani, Krompić Sanji, Jokanović Milici, Zelić Marijani i Sančani Sanji.

Sve  naše  trudnice su se porodile u vreme COVID-19 epidemije, te im se posebno zahvaljujemo na disciplini, strpljenju i poštovanju svih preventivnih mera za sprečavanje ove infekcije. Posebno nas raduje što su sve trudnice i njihove bebe tokom trudnoće i nakon porođaja ostale zdrave i negativne na COVID-19 infekciju.

Ginekolozi-akušeri: Prim. dr sc. med. Jadranka Ravić, dr med. Slavko Arbanas, dr med. Boris Divić

Akušerska sestra Nada Milunović, medicinska sestra Nikolina Dragomirović  i poslovni sekretar Poliklinike Nena Popović