Čestitke našim trudnicama

30.05.2022.
cestitke-nasim-trudnicama.jpg

Osoblje Poliklinike Ginako čestita svojim trudnicama Sandri Aćimović, Jovani Mrkonji, Belmi Krstić, Ivani Karalić, Milici Gačić, Tanji Pavlović, Jovani Rašković, Nikolini Marčeti, Biljani Pedić, Tatjani Vukotić, Aljehini Dražić, Jovani Olujić, Anji Ristić, Mileni Baljak i Sanji Milić koje su, uz pomoć lekara i babica akušerskog odeljenja OB u Sremskoj Mitrovici, uz podršku svoje porodice ali i naše u periodu od januara do kraja maja ove godine, na svet  donele zdrave bebe. Svi im se od srca zahvaljujemo na ukazanom poverenju.