POSLOVNO-TEHNIČKA SARADNJA POLIKLINIKE GINAKO SA ZU MEDLAB, NOVI SAD!

16.01.2023.
slika-medlab-poslovno-tehnicka-saradnja.jpg

Ove Nove 2023. godine, naša poslovno-tehnička saradnja sa Zdravstvenom ustanovom za laboratorijsku dijagnostiku MEDLAB iz  Novog Sada ulazi u 20-tu godinu.  Svi uzorci za analize se uzimaju kod nas, u Poliklinici Ginako u Rumi, a analize se vrše u MEDLAB-u u Novom Sadu koji i izdaje rezultate.

Pouzdanost i tačnost svih standardnih i specifičnih, kao i retkih laboratorijskih rezultata su najvažniji razlog za našu dugu i uspešnu saradnju.  Analize i rezultati MEDLAB-a su  pod stalnom kontrolom kvaliteta.

Samo ovakvi rezultati lekarima svih profila mogu da pomognu u postavljanju valjane dijagnoze, kao i u praćenju efekata lečenja.