VAŽNO ZA SVE PACIJENTE POLIKLINIKE GINAKO!!!

19/03/2020
pranje-ruku-1-1.jpg

Obaveštavamo sve naše pacijente da će Poliklinika Ginako korigovati svoje radno vreme i zakazivanje pregleda u skladu sa naredbom o ograničenju i zabrani kretanja licima u vremenu od 20 do 05 časova, TAKO DA ĆE SVI ZAKAZANI PREGLEDI BITI OBAVLJENI DO 19 ČASOVA.

Poliklinika Ginako nastavlja da radi i pruža sve usluge kao i do sada, uz primenu svih potrebnih mera u skladu sa preporukama struke, a u cilju maksimalne zaštite svojih pacijenata i sopstvene.

• ginekologija i akušerstvo
  • svi standardni i kolor dopler ultrazvučni pregledi trbuha, dojke, štitaste žlezde, krvnih sudova, limfnih žlezda, mišića, testisa…
  • pregledi lekara opšte prakse i opšteg interniste
  • pregledi endokrinologa, kardiologa, gastroenterologa. urologa, dečijeg hirurga
  • sve vrste laboratorijskih usluga po osnovu Ugovora o saradnji za ZU Medlab, Novi Sad.

I DALJE SMO TU ZA VAS, A CILJ MERA KOJE SPROVODIMO SU RADI VAŠE I NAŠE ZAŠTITE.

Srdačan pozdrav uz želju za dobro zdravlje želi Vam stručni tim Poliklinike Ginako